U 26. kolu mađarskog šampionata, Ferencvaroš je kao gost dominirao nad Mezokovesdom, ostvarivši uvjerljivu pobjedu od 3:0.

Eldar Ćivić (26) istaknuo se svojom izvedbom kao lijevi bek, čak nosivši kapitensku traku tijekom cijele utakmice. Prema ocjeni portala Sofascore, Ćivić je zaslužio visoku ocjenu od 8.2, dok su još bolje ocijenjeni bili Stjepan Lončar (27) s ocjenom 9.0 zbog svojih pogodaka u 38. i 51. minuti, te Makreciks s ocjenom 8.3.

Treći pogodak za Ferencvaroš postigao je Varga u 85. minuti susreta.

Važno je napomenuti da je Kenan Kodro (30) bio na terenu do 65. minute, dok Muhameda Bešića (31) i Amera Gojaka (27) nije bilo u kadru.

Ferencvaroš trenutno zauzima prvo mjesto na tablici s 55 bodova, s pet bodova više od drugoplasiranog Paksa, koji ima utakmicu manje. S druge strane, Mezokovesd se nalazi na začelju tablice sa samo 20 osvojenih bodova.