Košarkaši Real Madrida ostvarili su pobjedu nad Olympiakosom rezultatom 90:85 u 23. kolu Eurolige, a Džanan Musa se istaknuo sjajnom igrom, posebice u prvom dijelu susreta.

Real je dominirao otvaranjem utakmice, stvarajući značajnu prednost od 17 poena već nakon prve četvrtine (30:13), koja se do poluvremena povećala na 52:30.

Unatoč tome, Olympiakos je u drugom dijelu ostvario impresivan povratak, smanjujući zaostatak sa 24 na samo sedam poena. Ipak, Real Madrid je uspio održati prednost, a ključne poene postigao je Džanan Musa, reprezentativac Bosne i Hercegovine, dvije minute prije kraja utakmice. Musa je ukupno postigao 20 poena, te dodao četiri skoka i tri asistencije u više od 20 minuta provedenih na terenu.

Real Madrid bilježi 20. pobjedu u Euroligi uz samo tri poraza, dok Olympiakos ostaje na sedmoj poziciji s omjerom 12:11.