Fudbalska reprezentacija BiH poražena je u posljednjem kolu kvalifikacija za Euro od Slovačke na Bilinom polju rezultatom 1-2.

BiH je poražena nakon preokreta, a nakon utakmice, komentar je dao i jedan od boljih večeras na terenu, Haris Hajradinović:

“Mogu da kažem, prvo poluvrijeme smo dobro stajali u defanzivi. Imali smo taj jedan šut. U drugom poluvremenu izašli smo malo visočije i zabili taj gol. Žao mi je što smo primili taj gol za 1-1. Drugi gol iz kornera, hoda lopta kroz pet metara. Nemam šta zamjeriti momcima, ginuli smo na terenu i radili sve što možemo.

Mislim da u baražu možemo ostvariti cilj. Nije bilo Džeke, Pjanića, Kolašinca, Šehića, Ahmedhodžića..

Nadam se da ćemo svi igrači ostati zdravi do tog marta, dati sve od sebe i da izborimo to Evropsko prvenstvo.”