Borac je ostvario uvjerljiv trijumf nad Slogom Meridian u 16. kolu Premijer lige BiH rezultatom 0-4.

Nakon utakmice, komentar je dao i trener Borca Vinko Marinović:

“Čestitao bih svojim igračima na još jednoj pobjedi. Treba čestitati i jednoj i drugoj ekipi. Pred sami početak ove utakmice bilo je nevrijeme i teško je igrati. Imali smo još dobrih situacija, dobro smo izgledali. Najbitnije je da smo dobili utakmicu.

Imali smo taj problem osim teškog terena i sa povredom Pavlovića. U drugom poluvremenu

Vlado Jagodić, trener Sloge Meridian, ističe da se treba okrenuti narednoj utakmici.

“Šta da vam kažem. Borac je u prvom poluvremenu sve iskoristio. Nevrijeme, vjetar, kišu. Dva gola iz prekida. Kod trećeg gola je prekršaj nad golmanom. Čestitam Borcu na pobjedi baš zbog tog prvog poluvremena.

Nažalost, zaslužili smo postići barem jedan gol zbog drugog poluvremena. Međutim, utakmica je riješena u prvom poluvremenu. Ovo moramo zaboraviti i okrenuti se novoj utakmici.

Ja sam u najavi utakmice rekao da je Borac superioran u ligi.”