Iako je proveo cijelu večerašnju utakmicu sjedeći na rezervnoj klupi, Jude Bellingham privukao je pažnju nogometne zajednice svojim potezom.

U šesnaestini finala španjolskog Kupa kralja, madridski Real je ostvario pobjedu od 3:1 protiv četvrtoligaša Arandine.

Prvo poluvrijeme proteklo je bez pogodaka, ali Real je brzo preokrenuo situaciju u drugom dijelu. Joselu je u 55. minuti postigao gol iz jedanaesterca za vodstvo od 1:0, a samo minutu kasnije Brahim Diaz je povisio na 2:0.

Konačan rezultat utakmice bio je postavljen kada je Rodrygo u prvoj minuti sudačke nadoknade zabio za 3:0. Domaći su uspjeli postići počasni pogodak u 94. minuti kada je Raly, uz pomoć gostujućeg igrača Nacha, smanjio na 3:1 za Real.

Jude Bellingham je cijelu utakmicu proveo na klupi, ali je izazvao divljenje navijača kada je primijetio dječaka kako skuplja lopte uz teren. Podigao se s klupe i pružio mu svoju deku kako bi ga ugrijao u hladnoći.