Bosanskohercegovački nogometni sudac Miloš Gigović nedavno je sudjelovao u suđenju dviju prijateljskih utakmica reprezentacija u Francuskoj.

Prvo je sudio susret između Obale Slonovače i Benina u Amiensu, koji je završio rezultatom 2:2. Benin je poveo golom Olaitana u 8. minuti, no Obala Slonovače je izjednačila preko Gradel u 29. minuti.

Olaitan je ponovno pogodio za Benin u 51. minuti, dok je Diakite iz Obale Slonovače postavio konačnih 2:2 u 69. minuti.

Potom je Gigović sudio utakmicu između Gabona i Konga u Chamblyju, koja je također završila remijem 1:1. Meye je doveo Gabon u vodstvo u 39. minuti, dok je Bassouamina iz Konga izjednačio rezultat u 74. minuti.

Interesantno je da su oba susreta završila bez pobjednika, što je rijetko viđeno u takvim prilikama.