Aktuelni talijanski prvak Napoli u nedjelju je svladao Veronu rezultatom 2:1 u sklopu 23. kola Serie A. Gosti su vodili od 72. minute golom Diega Coppole, ali su domaćini na kraju okrenuli rezultat prvo autogolom Pawela Dawidowicza u 79. minuti, a potom pogotkom Kviche Kvaratskhelie u 87. minuti.

Napoli je ovom pobjedom zauzeo sedmo mjesto i udaljen je četiri boda od plasmana u Ligu prvaka, dok Veronu samo gol-razlika drži iznad zone ispadanja.

Utakmicu je obilježio jedan zanimljiv detalj s tribine. Navijaču Napolija prilikom slavljenja pobjedničkog gola ispao je mobitel iz ruku i pao s gornjeg u donji sektor tribine.

Za očekivati je da bi u 99% takvih situacija ostao ili bez njega ili bi ga našao razbijenog, ali ovaj put je imao sreće jer su ispod njega sjedili ljudi spremni pomoći, dok je on smislio genijalan način spašavanja svog mobitela, prenosi Index.

Malo ljepljive vrpce, plastična čaša i problem je uz pomoć dobrih ljudi bio riješen.