Fudbaleri banjalučkog Borca ugostili su Zvijezdu 09 u okviru 23. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine. Borac je veliki favorit, prvoplasirani su i igraju protiv posljednjeplasirane ekipe u prvenstvu.

Nakon prvog poluvremena domaći tim ima prednost od 1-0. Jedini pogodak postigao je Kvržić sa bijele tačke u 38. minuti utakmice.

Međutim, sjenu na utakmicu bacili su banjalučki navijači, koji su istakli transparent vezan za FK Sarajevo:

“Neka igrači, uprava i navijači bosanskog Reala, potraže pomoć od klupskog psuhologa Radovana..”, pisalo je na velikoj paroli na tribini.

Možemo samo reći da je ovaj potez ispod svakog nivoa, znajući o kome se radi i da ovakvim parolama nije mjesto na stadionima. Hoće li Borac snositi sankcije za ovo?