U okviru 24. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine fudbaleri Tuzla Cityja ugostili su Sarajevo. Sarajevski klub je slavio rezultatom 1-5 uz hat-trick Hamze Čatakovića.

Gostujući tim bio je kvalitetniji protivnik u prvom poluvremenu, a dobru igru izabranika Simona Rožmana krunisao je Čataković lijepim pogotkom u 18. minuti utakmice.

U samom finišu prvog poluvremena Sarajevo je udvostručilo prednost, a svoj drugi pogodak postigao je Hamza Čataković, ovoga puta glavom nakon kornera.

U drugom poluvremenu sjajno raspoloženi Hamza Čataković trećim je pogotkom krunisao hat-trick u 59. minuti utakmice. Prethodno je Tuzla City smanjio na 1-2 golom Mehanovića.

4-1 je postavio Anđušić nakon sjajnog ubačaja Harisa Duljevića, a u samom finišu utakmice konačnih 1-5 postavio je Mehmedović.