Nogometaši PSG-a osigurali su mjesto u polufinalu Lige prvaka nakon što su pobijedili Barcelonu ukupnim rezultatom 6:4.

Prvi susret završio je pobjedom Barcelone od 3:2, dok je večerašnji dvoboj u Kataloniji završio rezultatom 4:1 za PSG. Barcelona je povela u 12. minuti golom Raphinha nakon sjajnog prodora mladog Yamala. Araujo je dobio crveni karton za prekršaj koji je ostavio Barcelonu s igračem manje u prvom poluvremenu.

PSG je izjednačio pet minuta prije poluvremena golom Dembelea nakon oštrog centaršuta Barcole. Vitinho je zatim pogodio za preokret PSG-a u drugom poluvremenu.

Xavi je dobio crveni karton, ostavljajući Barcelonu bez trenera. Mbappe je povećao vodstvo PSG-a na 3:1 golom iz penala. Konačnih 4:1 postavio je Mbappe u 89. minuti, osiguravajući prolazak PSG-a među četiri najbolje ekipe.

PSG će se u polufinalu suočiti s Borussijom iz Dortmunda, koja je također prošla u polufinale izbacivši Atletico.