Danas su u Srbiji odigrane utakmice treće runde doigravanja Prve lige Srbije, a utakmica u Ubu donijela je pravu dramu. Ekipa Jedinstva je preokretom pobijedila Tekstilac iz Odžaka rezultatom 2:1, a odlučujući gol postignut je na izrazito dramatičan način, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Aleksa Paić je autogolom u 34. minuti donio vodstvo ekipi iz Vojvodine, ali je Ognjen Dimitrić uspio izjednačiti prije pauze. Pobjednički gol postigao je ganski nogometaš Kwaku Karikari, koji je primio loptu u prazan prostor, izbio pred gol i lako ga zabio.

No, poseban trenutak koji se ističe u regiji dogodio se tijekom proslave gola. Naime, Karikari je odlučio staviti naočale koje podsjećaju na one koje obično nose likovi koji predstavljaju vanzemaljce u filmovima, a koje često koristi pjevač Dragomir Despić Desingerica na svojim nastupima. Nakon toga, Karikari je prekrižio ruke i proslavio gol u stilu Desingerice.