Večeras je na Gradskom stadionu u Banjaluci odigran derbi 11. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine između Borca i Zrinjskog. Susret je završen bez pogodaka rezultatom 0-0.

Od prve minute banjalučka ekipa je krenula ofanzivno, ali je prvu veliku priliku imao Zrinjski. Nakon uvodnih nekoliko minuta, Ćuže je imao sjajnu šansu, ali je pogodio stativu.

Nedugo nakon toga Borac je imao tri dobre prilike, također pogodio stativu, ali mreže su ostale netaknute. Do kraja prvog poluvremena Borac je imao prilike, a Zrinjski posjed, na odmor se otišlo sa početnih 0-0.

Nastavak je donio nešto lošiju partiju i intenzitet igre nego u prvom poluvremenu. Zrinjski je bio nešto konkretniji sa šutevima prema golu protivnika, ali promjene rezultata nije bilo.