Fudbaleri Željezničara su u prijateljskom susretu ostvarili uvjerljivu pobjedu nad domaćim Novim Šeherom rezultatom 7:0. Na Grbavici su već u prvom poluvremenu stekli prednost od 2:0 golovima Mijića i Galića.

U drugom dijelu Plavi su nastavili dominaciju te su postigli još pet golova. Strijelci su bili Pavić, Mekić, Štilić, Zubanović i Al Jaber.

“Zahvaljujemo se Novom Šeheru na sjajnoj dobrodošlici i gostoprimstvu, te im još jednom čestitamo 60. rođendan”, poručili su iz Željezničara.

Sastav Željezničara u prvom poluvremenu: Muftić – Galić, Cavnić, Cocalić – Ovčina, Mijić, Radovac, Drljo – Boljević, Haračić, Krpić.

Sastav Željezničara u drugom poluvremenu: Dujmović – Bilal, Drina, Mahmić – Hiroš, Mekić, Al Jaber, Radinović – Pavić, Štilić, Zubanović.