FK Sarajevo je u okviru 25. kola Wwin lige BiH savladao Igman rezultatom 3-2 na Koševu. Nakon utakmice, komentar za Arenu Sport dali su treneri obje ekipe.

“Sarajevo je kvalitetniji tim, mi to znamo. Danas mi je drago da i poslije 1-0 i 2-1 i 3-1 dalje smo težili, nismo se raspali. Držali smo utakmicu u egalu do kraja. Satjerali smo ih u zadnju trećinu, to mi je drago zbog ekipe. Tu smo napredak napravili.

Iz našeg posjeda, iz tranzicije smo primili golove. Možemo se uhvatiti za dobru utakmicu, za poraz ne ali idemo dalje. Želja nam je bila doći što brže do gola. Bojali smo se da sa 4-4-2 bila bi završena utakmica. Timski se ne trebamo bojati, ako ovako nastavimo.

Denković je zlata vrijedan. Mi ćemo svakome napraviti probleme kada smo kompletni. Utakmica je bila u egalu. Čestitam treneru i sretno Sarajevu.”, rekao je Mulalić.

Simon Rožman je bio vidno zadovoljan:

“Dobro prvo poluvrijeme. Igman iznenađujuće visoko stoji, imali smo puno za vidjeti. Nisam zadovoljan sa drugim poluvremenom. Ne znamo biti mirni, imamo puno toga za ispravit. Na kraju tri boda jako bitna. Najbitnije je da pobjeđujemo, a što se tiče samog sadržaja, mnogo je rezervi. Imamo vremena da to ispravimo.”