Razigravanje po skupinama Lige prvaka ulazi u peto kolo, a neke momčadi već su ostvarile plasman u drugi krug. Manchester City i Leipzig igraju međusobnu utakmicu, no samo za plasman u skupini jer su prolazak osigurali u prošlom kolu. City trenutno drži prvo mjesto.

Na poluvremenu Leipzig ima vodstvo od 2:0, a oba gola postigao je Lois Openda. Kod prvog gola u 13. minuti pobjegao je Rubenu Diasu i lako matirao Stefana Ortegu, a kod drugog gola pred njim je nemoćan bio Joško Gvardiol.

U 33. minuti Openda je izbio pred gol Cityja, a Gvardiol se sam našao pred njim.

Naravno, nije imao nikakve šanse pred napadačem u naletu, mogao se samo povlačiti dok ga Openda, koji je ponovno pobjegao Diasu, nije izbacio driblingom i matirao Ortegu.