Nogometaši Bayerna su pobijedili Union Berlin rezultatom 1:0 u odgođenom susretu 13. kola njemačke Bundeslige, održavši korak s vodećim Bayer Leverkusenom.

Unatoč izazovima tijekom utakmice, Bayern je ostvario važnu pobjedu zahvaljujući pogotku Guerreira u 46. minuti. Unatoč poništenom golu Kanea u 55. minuti i nedosuđenom penalu za goste u 72. minuti, sudije i VAR nisu reagirali na prekršaj Laimera nad igračem Uniona.

Trener Uniona, Nenad Bjelica, dobio je crveni karton nakon incidenta s Leroyem Saneom, kojeg je “udario šakom” kraj aut linije.

U idućem kolu, Bayern će gostovati kod Augsburga, dok će Union Berlin dočekati Darmstadt.