Varaždin i Dinamo remizirali su 1:1 u utakmici 14. kola SuperSport HNL-a. Stefan Ristovski je u 54. minuti zabio autogol, a Mahir Emreli spasio je Dinamo od poraza pogotkom u 94. minuti na asistenciju Kaneka. Dinamo sad zaostaje četiri boda za Rijekom i Hajdukom, s tim da ima utakmicu manje.

Dinamovi navijači su razočarani, a na službenoj Facebook stranici Dinama ostavili su bijesne komentare na račun Jakirovića i Dinamovih zvijezda. Jedino hvale Japanca Takura Kaneka.

Hrvatski Index je izdvojio samo neke komentare.

Prvo poluvrijeme puno bolje nego drugo. Ne razumijem uopće zašto se krenulo s Drmićem i Šutalom…. Izmjene u drugom poluvremenu nas samo poremetile i sve više se pokazuje da mi puno bolje igramo kada Bulat ne igra. Sučić i Mišić skupa su djelovali jako dobro danas. Takuro naš spasitelj, izuzetno mi drago zbog njega.

Kakvi igrači, takav i trener. Ovo će biti teška jesen.

Došlo je vrijeme da smo sretni i s bodom u Varaždinu.

Svaka čast ”Kamikazi”, najbolji igrač na terenu.

Jedini dobar danas Takuro.

Bravo Kaneko.

Ako izgubimo od Rijeke (a kako igramo na gostovanjima, za očekivati je), možemo se polako opraštati od naslova. Na zimu dovest u svaku liniju po dva igrača jer ovo je katastrofa.

Sučić veznjak, Mišić špica, ne znam što reći.

Kako majstor mijenja… ne znaš više ni formaciju, ni pozicije ni ništa. I onda iz anarhije nešto izađe. Majstor Jakir, majstor.