U izuzetno uzbudljivom 12. kolu Eurolige, snage su odmjerili Olympiakos i Real Madrid, pružajući obožavateljima neizvjesnu borbu do posljednjeg trenutka. Real Madrid je dominirao prvim dijelom igre, stvarajući prednost od 23:19 u prvoj četvrtini.

Druga četvrtina donosi dodatnu napetost na teren, gdje je Real uspio zadržati tijesnu prednost, ali hrabri košarkaši Olympiakosa smanjuju zaostatak na samo jedan poen, te se na poluvrijeme odlazi s rezultatom 37:36 u korist Reala.

U trećoj četvrtini, Real Madrid privremeno stvara značajnu prednost od sedam poena, no Olympiacos pokazuje srčanost i uspijeva napraviti preokret. Ipak, u završnim trenucima treće četvrtine, Real se vraća i završava je s rezultatom 61:57.

Četvrta četvrtina je bila pečat sjajnoj igri Reala. Završava pobjedom rezultatom 77:71, gdje je naš reprezentativac Džanan Musa briljirao s 23 poena, te dodao tri skoka i jednu asistenciju.

Hezonja je također pridonio s 18 poena, dok je kod gostujuće ekipe Walkup ostvario 17 poena.

Ova dinamična utakmica sigurno će ostati u sjećanju ljubiteljima košarke.