U 29. kolu WWin lige Bosne i Hercegovine, Sloga Meridian je pobijedila Zvijezdu 09 rezultatom 2:0. Nikolić je u 6. minuti imao sjajnu priliku za Slogu Meridian, ali njegov šut s 7 metara nije bio dovoljno opasan.

Karaklajić je u 11. minuti pokušao sa 12 metara, ali je golman domaćih lako zaustavio loptu. Prvo poluvrijeme bilo je slabo za obje ekipe, s malo uzbuđenja i prilika.

Početak drugog poluvremena nije donio promjenu, s Damjanovićevim udarcem koji nije ugrozio gol Zvijezde 09. Maksimović je dobio crveni karton za Zvijezdu 09 u 58. minuti, a deset minuta kasnije Predragović je doveo Slogu u vodstvo.

U 77. minuti Vukoja je također dobio crveni karton za Zvijezdu 09. Mulalić je imao priliku za Slogu, ali nije uspio postići gol.

Konačni rezultat utakmice postavio je Mrkajić u sudačkoj nadoknadi vremena.