Hrvatski rukometaši su u prvoj utakmici drugog kruga odigrali neodlučeno 18:18 protiv Francuske, a prvo poluvrijeme bilo je izuzetno uzbudljivo.

Dominik Kuzmanović se istaknuo kao ključna figura hrvatske reprezentacije tijekom prvog dijela. Njegove sjajne obrane sredinom poluvremena vratile su Hrvatsku u igru, posebno nakon što su Francuzi stekli trogodišnju prednost. Kuzmanović je impresionirao obranom kontri Francuske za +4, pruživši novu nadu hrvatskim rukometašima koji su pali nakon inicijalnog zaostatka. Na poluvremenu je imao izvanrednih 6 od 11 obrana, postižući nevjerojatnih 54,5%.

Kuzmanović, vratar iz Dugog Sela koji brani za Nexe, vratio se u sastav nakon bolesti i sada oduševljava svojim iznimnim intervencijama.