U revanšu polufinala Lige prvaka Real Madrid i Bayern su pružili uzbudljivu utakmicu na Santiago Bernabeu stadionu. Među gledateljima je bila i poznata navijačica s Mundijala u Kataru, Ivana Knoll, koja je došla podržati svog sunarodnjaka Luku Modrića.

Na društvenim mrežama je objavila fotografiju u dresu Real Madrida s brojem 69 i porukom “Vamos Lukica”. Alphonso Davies je postigao gol za Bayern u 68. minuti nakon dodavanja Kanea.

U 81. minuti, Carlo Ancelotti je uveo Joselua, koji je samo sedam minuta kasnije svladao Neuera, donoseći izjednačenje za Real. U 92. minuti, Joselu je postigao još jedan gol, što je izazvalo uzbuđenje među navijačima na stadionu Bernabeu.

U posljednjim sekundama utakmice, pomoćni sudac je pogriješio signalizirajući zaleđe prije završetka akcije, iako je Kane postigao gol za Bayern. Unatoč tomu, poljski sudac nije promijenio svoju odluku.

Real Madrid je pobijedio s ukupnim rezultatom 4:3 i plasirao se u finale na Wembleyju protiv Dortmunda.